30 жовтня 2020 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
Фотозона до Ґелловіна.
29 жовтня 2020 р.
Поетичні рядки.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
Донна Тартт "Щиголь".
“Щиголь” Донни Тартт, власне, як і його авторка, багато в чому, — твір оригінальний, вишуканий, з родзинкою! Можна сказати, “Щиголь” — це взагалі одна велика літературна родзинка. “Щиголь” — це книжка, яка поглине вас. Їй закидають надміру неквапливу оповідь, але ви, вчитуючись, здивуєтеся, як швидко може закінчитися роман у 800 сторінок!
27 жовтня 2020 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
26 жовтня 2020 р.
Поетичні рядки.
Художній світ Володимира Лиса.
22 жовтня 2020 р.
Це цікаво. Іван Бунін і Україна.
Ювелір слова Іван Бунін.
Борис Олійник: “Писати, як живеш, а жити, як пишеш”.
21 жовтня 2020 р.
День яблук.
День ґудзика.
20 жовтня 2020 р.
Поетичні рядки.
Садами вітер тихо проліта і
скрізь розносить запізнілі жалі...
Пора прощання, осінь золота,
я так люблю тебе в твоїй печалі!
Ні спека дня, ні бурі, ні морози -
ніщо не вб'є любов мою живу!
Ти - як жоржина, що багряні сльози
в розмові з вітром ронить у траву.
Люблю світань твоїх холодні роси,
стрічки зорі, садів твоїх блакить.
Ти - як любов моя золотокоса,
що біля мене з квітами стоїть.
Володимир СОСЮРА.
Генерал - хорунжий Армії УНР Юрко Тютюнник.
19 жовтня 2020 р.
День написання листа в майбутнє.
16 жовтня 2020 р.
Поетичні рядки.
Це цікаво.
Деяких класиків ніколи не перестануть цитувати і один з них – Оскар Вайлд. Естет, епатажний письменник, майстерний оповідач і майстер афоризмів, він вражав читачів і співрозмовників вмінням надати думці гранично короткої закінченої форми. А ще він чудово володів універсальною мовою сарказму. Погодьтеся, багато висловлювань Вайлда чудово характеризують людей XXI століття:
Оскар Вайлд.
Роман, що підкорив мільйони сердець.
15 жовтня 2020 р.
Михайло Лермонтов.
Маріо Пʼюзо.
Поетичні рядки.
13 жовтня 2020 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
ЗБІРНИК КОЗАЦЬКИХ ЛІТОПИСІВ: Густинський, Самійла Величка, Грабянки / Упорядн. та перекл.: Густинський літопис В. Крекотень, Літопис Самійла Величка В. Шевчук, Літопис Грабянки Р. Іванченко. – К: Дніпро, 2006. – 976 с. Цей збірник — унікальний корпус козацької історіографії. До нього входять: Густинський літопис — видатна пам'ятка української історичної прози першої половини XVII ст., що охоплює основні події всесвітньої історії, літописну історію Київської Русі, південно-руських князівств XII—XIV ст., Литовської Русі аж до історичних витоків козацтва; літопис Самійла Величка — наймонументальніший твір української історико-мемуарної прози XVII—XVIII ст. у двох томах. Перший том охоплює події 1648—1659 рр. на Україні. Другий продовжує опис подій і закінчується 1700 р.; закінчує збірник літопис Грабянки — розповідь про походи та битви козацькі XVI—XVIII ст. Перебіг з писань різних літописців та з щоденника, писаного на війні, що точилася з поляками, зібраний зусиллями полковника Григорія Грабянки та підтверджений самобутніми свідченнями старих жителів м. Гадяча 1710 р. Це документальні першоджерела, де значуще кожне слово. Видання універсальне. Воно придатне як для наукової роботи, так і для шанувальників рідної історії та культури.
Вітаємо!
14 жовтня українці святкують відразу три свята: День захисника України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято не лише чоловіків, це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це — свято України. Спокій наших домівок, спокій близьких – у надійних, сильних руках. Від усього серця бажаємо нашим захисникам стійкості, мужності, успіхів, благополуччя, любові, миру, добра та надійного тилу!