І хто б там що, кому не говорив, і згине зло і правда переможе 💪🏻🇺🇦
Pages
Користувачам
Наше відео
30 листопада 2022 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
До 300-річчя Григорія Сковороди.
#300Сковороді #ГригорійСковорода #Сковорода #читаємоСковороду
29 листопада 2022 р.
До 300-річчя Григорія Сковороди.
Дякуємо!
І знову новинки📙📘📗! Дякуємо небайдужим, хто дбає про поповнення бібліотеки новими україномовними книгами📚.
28 листопада 2022 р.
Бібліотека рекомендує.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
До 300-річчя Григорія Сковороди.
#300Сковороді #ГригорійСковорода #Сковорода #григорійсковородацитати
25 листопада 2022 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
До Дня пам’яті жертв голодоморів.
Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо.
24 листопада 2022 р.
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
А ви знали?
21 листопада 2022 р.
Вистояли на Майдані — переможемо у війні!
Сьогодні, 21 листопада, ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Цей день – символ творення новітньої історії держави та пам'ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку держави. Як сказала Ліна Костенко - "Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту. У кого ще є атомний саркофаг? А у нас є." І ось сьогодні уже 271 день поспіль ми щодня виборюємо нашу свободу та відстоюємо свою гідність. Ми твердо віримо – УКРАЇНА переможе!💪🇺🇦 Все буде УКРАЇНА! 💪🇺🇦Слава УКРАЇНІ!💛💙 ГЕРОЯМ слава!💪🇺🇦
18 листопада 2022 р.
17 листопада 2022 р.
Вітаємо!
Вітаємо!
16 листопада 2022 р.
А ви знали?
А ви знали?
Нарада бібліотечних працівників.
Методист публічної бібліотеки Оксана Лещенко зупинилась на таких питаннях, як “Форми звітності / таблиці: 6-НК, ЕСМаР, робочі таблиці звіту” .
15 листопада 2022 р.
Увага! Новинка.
Продовжуємо інформувати читачів про нові книжкові дарунки бібліотеці. Цього разу ми отримали добірку книг українських сучасних письменників. Подарована література стане вагомим джерелом поповнення бібліотечного фонду. Дякуємо всім, хто небайдужий до нашої бібліотеки! А наших користувачів запрошуємо на книжкові новинки!
Це цікаво. Із фонду нашої бібліотеки.
Головний герой роману — зовсім юний Григорій Сковорода, якого вабили мандри з їх пригодами, містичні вчення, таємні знання. Подорожуючи Австрією та Італією, він потрапляє у вир карколомних подій, що змінили політичну карту Європи напередодні Семирічної війни. Тоді він ще не був письменником, ніхто не знав його як філософа. Володимир Єшкілєв пропонує не життєпис, а художній роман, в основі якого — пригода. І цього разу він не зраджує собі в намаганні по-своєму роздивитися малодосліджені сторінки української історії. Пригода об’єднує зображені в романі події, що належать і теперішньому часу. Роман "Усі кути трикутника" виписаний за канонами пригодницького твору. У ньому — авторське бачення європейських подорожей 1750—1753 рр. молодого Григорія Сковороди. Саме тоді він, на погляд В.Єшкілєва, потрапив до середовища містиків-революціонерів, які належали до різних напрямів та юрисдикції європейської масонерії. Автор виходить із переконання, що видиму історію України рухають і невидимі сили.
14 листопада 2022 р.
А ви знали?
Вітаємо!
Андрій Малишко.
10 листопада 2022 р.
А ви знали?
Увага! Новинка.
Запрошуємо на виставку!
10 листопада відзначають Міжнародний день вишивальниці. Його святкують з 2013 року в День святої Параскеви Іконійський, Параскеви-Пятниці, християнської великомучениці III століття. Вишивальниці вважають її своєю покровителькою. У старі часи на Параскеву майстрині хвалилися один перед одним вишитим за рік. От саме до цього свята у Звенигородській публічній бібліотеці ім.Ю.С.Кримського відкрилася виставка вишивок, на ній презентовані роботи майстринь Звенигородщини. Кожна робота на виставці унікальна, адже представлені різноманітні техніки вишивання, різні види швів, різноманітна символіка українського орнаменту. Маючи в арсеналі лише різнокольорові нитки, пяльці, тканину і вільний вечір, майстрині створювали українські рушники, скатертини й серветки, українські вишиванки - кожна робота є своєрідним оберегом.
9 листопада 2022 р.
День пам'яті Григорія Сковороди.
До дня української писемності і мови.
Українська мово, в тобі – наша самобутність, наша єдність, наша звитяга, наша незалежність і майбутнє!💛💙💛💙💛💙
А ви знали?
ВІтаємо!
8 листопада 2022 р.
Вітаємо!
До 300-річчя Григорія Сковороди.
Григорія Сковороду називають першим філософом-містиком, українським Сократом та надзвичайно талановитим промовцем, слова якого влучали в самісіньке серце. Пропонуємо вам крилаті вислови та цитати Григорія Сковороди, які не втрачають своєї актуальності і сьогодні. #300Сковороді #ГригорійСковорода #Сковорода #григорійсковородацитати
До 300-річчя Григорія Сковороди.
* "До господарської роботи непридатний…" - Саме так вважав про свого талановитого сина батько, Сава Сковорода. Тож посприяв тому, щоби він мав зовсім іншу долю.
* Григорій мав відмінний музичний слух та чистий голос. Тож окрім Могилянки, він навчався в Глухівській співацькій школі. Зі школи, він потрапив до Петербурзької царської хорової капели, брав участь у виступах.
* Григорій Сковорода не бажав заводити стосунки чи навіть просто закохуватися. Та така доля не оминула юнака: йому все ж припала до душі дівчина, а згодом він запропонував своїй обраниці одружитися. Однак в останній момент передумав: втік просто з-під вівтаря.
* Одного разу, імператриця Катерина ІІ забажала особисто побачити відомого філософа. При зустрічі, Григорій не вклонився їй. Коли ж Катерина запитала, чому він не хоче кланятися, Скворода спокійно відповів: "Не бажав я тебе бачити, ти сама захотіла на мене подивитися. А як же ти мене роздивишся, якщо я перед тобою удвоє зігнуся?"
* Є думка, що Сковорода умів бачити майбутнє. Так, за переказами, він покинув Київ за декілька днів до того, як там почалась епідемія чуми, а також самостійно викопав собі могилу в день смерті.
* Григорій вкрай мало часу витрачав на повноцінний відпочинок та сон: не більше 4-х годин на добу. Завжди старався вставати зі сходом сонця.
* Основною метою людського життя Григорій вважав самопізнання. Саме цій справі він присвячував максимум часу.
* "Життя — це постійний та безперервний пошук істини" - Саме так вважав Григорій Савич, та демонстрував це на власному прикладі.
#300Сковороді #ГригорійСковорода #Сковорода